Náramkové hodinky JVD JG1025.1
Náramkové hodinky JVD JG1025.1
111,15 EUR
Vodotesnosť 5 ATM
Púzdro z nerezovej ocele
Minerálne tvrdené sklíčko
Švajčiarsky strojček – Ronda
Veľkosť puzdra 31 mm
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Motív | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Švýcarský strojek – ronda |
| šířka | 31 mm |
| Průměr pouzdra | 30,5 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm , Švýcarský strojek – ronda |
Bonusy
Kupon



