Náramkové hodinky JVD JG1028.3
Náramkové hodinky JVD JG1028.3
76,54 EUR
Vodotesnosť 5 ATM
Púzdro z nerezovej ocele
Minerálne tvrdené sklíčko
Japonský strojček – Miyota
Veľkosť puzdra 33,5 mm
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Motív | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Zlatá , Bílá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 33.5 mm |
| Průměr pouzdra | 33 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon




