Náramkové hodinky JVD JG1030.1
Náramkové hodinky JVD JG1030.1
111,15 EUR
Vodotesnosť 5 ATM
Púzdro z nerezovej ocele
Povrchová úprava IPGold
Minerálne tvrdené sklíčko
Japonský strojček – Miyota
Veľkosť puzdra 27 mm
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Motív | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 27 mm |
| Průměr pouzdra | 27 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář) , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon



