Náramkové hodinky JVD JG1034.3
Náramkové hodinky JVD JG1034.3
230,38 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat , Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Motív | Elegantní , S kameny |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Zlatá |
| Strojek | Automatický strojek , Rezerva chodu – 42+ hodin , Vibrace za hodinu – 21 600 bph , Citizen miyota 82s0 , 21 kamenů |
| šířka | 33.5 mm |
| Průměr pouzdra | 33,5 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold , Pouzdro z nerezové oceli , Vodotěsnost 5 atm , Safírové sklíčko , Citizen - miyota , Automatický strojek |







