Náramkové hodinky JVD JM1001.2
Náramkové hodinky JVD JM1001.2
88,07 EUR
Parametre
| Pohon | Bateriový |
|---|---|
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Motív | Elegantní , Sportovní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Stříbrná , Zlatá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 26 mm |
| výška | 31 mm |
| Průměr pouzdra | 26 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |






