Náramkové hodinky JVD JZ201.1
Náramkové hodinky JVD JZ201.1
53,46 EUR
Veľkosť puzdra- 34 mm
Materiál puzdra
nerezová oceľ
Povrchová úprava
bez povrchové úpravy
Vodotesnosť
3 ATM
Sklíčko
minerálne tvrdené
Strojok
Japan - Miyota
Remienok
kožený
Číselník
indexy
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Remienok | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Motív | Elegantní |
| Povrchová úprava | Ipblack |
| Barva | Stříbrná , Šedá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 34 mm |
| Průměr pouzdra | 34 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 3 atm , Povrchová úprava ipblack |
Bonusy
Kupon




