Náramkové hodinky JVD JZ201.3
Náramkové hodinky JVD JZ201.3
53,46 EUR
Veľkosť puzdra- 34 mm
Materiál puzdra
nerezová oceľ
Povrchová úprava
bez povrchové úpravy
Vodotesnosť
3 ATM
Sklíčko
minerálne tvrdené
Strojok
Japan - Miyota
Remienok
kožený
Číselník
indexy
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Remienok | Kožený |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná , Antracit |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 34 mm |
| Průměr pouzdra | 34 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 3 atm |
Bonusy
Kupon



