Náramkové hodinky JVD steel J4010.5
Náramkové hodinky JVD steel J4010.5
53,46 EUR
Elegantné náramkové hodinky JVD sú vďaka kvalitným materiálom veľmi odolné, vydržia každodenný súboj s časom a nepriaznivými vplyvmi bežného nosenia.
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Pérovací nerezový tah |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Zlatá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 24 mm |
| výška | 29 mm |
| Průměr pouzdra | 23,5 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon


