Náramkové hodinky titán JVD JE5001.1
Náramkové hodinky titán JVD JE5001.1
95,77 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titanové |
| Remienok | Titanový |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Titan |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 34 mm |
| výška | 40 mm |
| Průměr pouzdra | 34 mm |
| Speciální funkce | Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm , Pouzdro z titanu |
Bonusy
Kupon



