Pozlátené strieborné náušnice JVD SVLE0958SH2GZ00
Pozlátené strieborné náušnice JVD SVLE0958SH2GZ00
26,15 EUR
Parametre
| Materiál šperku | Pozlacené stříbro |
|---|---|
| Kámen: | Syntetický malachyt |
| Materiál | Rhodiované stříbro |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Zelená , Žluté zlacení |
| Ryzost | Ag 925/1000 |
| šířka | 8 mm |
| výška | 16 mm |
| hloubka | 11 mm |
| Typ náušnic | Klasické |
| Typ zapínání náušnic | Klapka |












