Pozlátené strieborné visiace náušnice so zirkónmi JVD SVLE0961SH2GHSR
Pozlátené strieborné visiace náušnice so zirkónmi JVD SVLE0961SH2GHSR
40 EUR
Parametre
| Materiál šperku | Pozlacené stříbro |
|---|---|
| Kámen: | Zirkon |
| Materiál | Rhodiované stříbro |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Hnědá , Žluté zlacení , Čirá |
| Ryzost | Ag 925/1000 |
| šířka | 5 mm |
| výška | 55 mm |
| hloubka | 15 mm |
| Typ náušnic | Visací |
| Typ zapínání náušnic | Šroubek |











