SUNDAY ROSE Spirit Freedom (SUN-S01)
SUNDAY ROSE Spirit Freedom (SUN-S01)
Pôvodná cena 72,69 EUR.
Ušetríte
59 %(42,69 EUR).
30 EUR
Hodinky Sunday Rose reprezentujú ženskú eleganciu, něžnosť a štýl. Ich design tvoríme sami na základe toho, čo od hodiniek dámy očakávajú a pri ich tvorbe sledujeme najnovšie trendy. V našej ponuke momentálne nájdete päť rôznych kolekcií, z ktorých každá ponúka jedinečný nadčasový design.
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Motív | Elegantní , Květinové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Bílá , Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 40 mm |
| Průměr pouzdra | 40 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon




