Boccia hodinky Boccia Titanium 3301-02
Boccia hodinky Boccia Titanium 3301-02
129 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titanový s PVD úpravou |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleť |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 47 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 31 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6,8 mm |
| Další funkcionality | datum |
| Materiál | Titan, PVD |
| Barva | perleť, bicolor |


