Boccia Titanium hodinky 3301-01
Boccia Titanium hodinky 3301-01
109 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 47 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 30 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Miyota GN1 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Titan, Titan |
| Barva | Perleťová, Stříbrná, Černá |


