Boccia hodinky Boccia Titanium 3327-09
Boccia hodinky Boccia Titanium 3327-09
109 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Ocelový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Váha | 37 g |
| Spona | Posuvná spona |
| Průměr | 35 mm |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Materiál | Titan |
| Barva | Bílá, Stříbrná |


