Boccia Titanium 3216-01
Boccia Titanium 3216-01
189 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Keramika |
| Remienok | Keramika |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Váha | 79 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 35,5 mm |
| Rozměry | 19 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Ronda 751 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Materiál | Keramika, Keramika |
| Barva | Perleťová, Bílá |


