Boccia Titanium 3620-08
Boccia Titanium 3620-08
89 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 29 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 39 mm |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8,2 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Titan, Kůže, PVD |
| Barva | Bílá, Černá, Zlatá |


