Boccia Titanium 3637-02
Boccia Titanium 3637-02
99 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Unisex |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 30 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 37 mm |
| Rozměry | 19 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Miyota GM15 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Další funkcionality | datum |
| Materiál | Titan, kůže |
| Barva | Bílá, Černá |


