Certina C024.607.11.041.02 Heritage
Certina C024.607.11.041.02 Heritage
1 125 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |
| Řada | Heritage |
| Váha | 140 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 41,1 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | POWERMATIC 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 11,7 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Ocel, Aluminium (hliník) |
| Barva | Modrá, Stříbrná |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

