Certina C029.907.11.031.00 DS 1 POWERMATIC
Certina C029.907.11.031.00 DS 1 POWERMATIC
1 110 EUR
Certina s hrdosťou predstavuje nový Skeleton DS-1, ktorý kombinuje minimalistickú estetiku klasického Certina DS-1 s elegantným a zaujímavým otvoreným dizajnom. Nový rad sa vyznačuje okrúhlym výrezom v ciferníku, ktorý nabáda svetlo, aby pôsobilo svojou mágiou, keď dopadá na strojček Powermatic 80 v srdci hodiniek.
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | DS 1 POWERMATIC |
| Váha | 127 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 40 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Powermatic 80.631 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 10,98 mm |
| Další funkcionality | Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Bílá, Stříbrná, Zlatá |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

