Certina C032.207.22.296.00 DS Action
Certina C032.207.22.296.00 DS Action
975 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Hnědá |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 107 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 34,5 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 11,1 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Hnědá, Bicolor, Růžové zlato |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

