Certina hodinky C032.207.11.116.00
Certina hodinky C032.207.11.116.00
925 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 107 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 34,5 mm |
| Typ stroje | ETA 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 11,1 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Perleťová, Stříbrná, Růžové zlato |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

