Certina C032.430.11.091.00
Certina C032.430.11.091.00
834 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 160 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 41 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 80.621 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 11,96 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Zelená, Stříbrná, Oranžová |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

