Certina C034.417.44.087.00 DS Podium Chrono
Certina C034.417.44.087.00 DS Podium Chrono
770 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Sport |
| Váha | 95 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 41 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | ETA G10.212 AA Precidrive |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 11,83 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Indikace stavu baterie, Sekundová ručička, Tachymetr |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Titan, Titan |
| Barva | Šedá, Šedá, Červená |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


