Certina C034.453.11.047.10 DS Podium Chrono Laptimer
Certina C034.453.11.047.10 DS Podium Chrono Laptimer
865 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Chronograf |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Sport |
| Váha | 0.084000 kg |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 42 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | G10.212 |
| Výška pouzdra | 11,73 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Indikace stavu baterie, Sekundová ručička, Tachymetr |
| Limitovaná / Speciální edice | Ano |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná, Červená |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


