Certina C035.410.33.367.00 Urban
Certina C035.410.33.367.00 Urban
510 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zlatá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 140 000 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 39 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,95 mm |
| Další funkcionality | Datum, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Zlatá, Zlatá |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


