Certina C036.207.18.106.00
Certina C036.207.18.106.00
1 055 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |
| Řada | Aqua |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 39 mm |
| Rozměry | 18 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 11,9 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Keramika |
| Barva | Perleťová, Béžová, Růžové zlato |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

