Certina C043.417.44.041.00 DS 1 POWERMATIC
Certina C043.417.44.041.00 DS 1 POWERMATIC
850 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Chronograf |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | DS 1 POWERMATIC |
| Váha | 95 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 41 mm |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 12,15 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Indikace stavu baterie, Tachymetr |
| Materiál | Titan, Titan |
| Barva | Modrá, Stříbrná, Černá |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

