Lorus RM395DX9
Lorus RM395DX9
99,61 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Váha | 89 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 47 mm |
| Rozměry | 23 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | VD57 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 11,48 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Sekundová ručička, Tachymetr |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Kůže |
| Barva | Černá, Černá, Modrá |


