Náramkové hodinky JVD J-TS61.1
Náramkové hodinky JVD J-TS61.1
76,15 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Zlatá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 29 mm |
| výška | 36 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 3 atm |


