Náramkové hodinky JVD JE1015.3
Náramkové hodinky JVD JE1015.3
145,76 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Šírka remienka | 26 mm |
| Motív | Elegantní , Sportovní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná , Modrá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 44 mm |
| Průměr pouzdra | 44 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář) , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 10 atm |
Bonusy
Kupon













