Náramkové hodinky JVD JE2006.3
Náramkové hodinky JVD JE2006.3
230,38 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titanové |
| Remienok | Titanový |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Šírka remienka | 28 mm |
| Motív | Elegantní , Sportovní |
| Materiál | Titan |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná , Černá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 44 mm |
| Průměr pouzdra | 44 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář) , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 10 atm , Pouzdro z titanu |
Bonusy
Kupon














