Náramkové hodinky JVD JG1027.2
Náramkové hodinky JVD JG1027.2
Pôvodná cena 111,15 EUR.
Ušetríte
52 %(58,08 EUR).
53,07 EUR
Vodotesnosť 5 ATM
Púzdro z nerezovej ocele
Minerálne tvrdené sklíčko
Japonský strojček – Miyota
Veľkosť puzdra 25,2x33,5 mm
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Motív | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Stříbrná , Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 25.2 mm |
| výška | 33.5 mm |
| Průměr pouzdra | 25 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon





