Pozlátené strieborné náušnice JVD SVLE0958SH2GZSR
Pozlátené strieborné náušnice JVD SVLE0958SH2GZSR
22,88 EUR
Parametre
| Materiál šperku | Pozlacené stříbro |
|---|---|
| Kámen: | Syntetický malachyt |
| Materiál | Rhodiované stříbro |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Zelená , Žluté zlacení |
| Ryzost | Ag 925/1000 |
| šířka | 8 mm |
| výška | 8 mm |
| hloubka | 17 mm |
| Typ náušnic | Pecky |
| Typ zapínání náušnic | Šroubek |












