Certina C032.051.22.086.00 DS Action Lady Diamond
Certina C032.051.22.086.00 DS Action Lady Diamond
640 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 96 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 33,8 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | F06.411 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 9,13 mm |
| Další funkcionality | Datum, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Šedá, Bicolor, Růžové zlato |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


