Certina C032.051.22.126.00 Aqua DS Action
Certina C032.051.22.126.00 Aqua DS Action
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
(1)
Počet hviezdičiek je 5 z 5
640 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 97 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 34 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | F06.411 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 9,13 mm |
| Další funkcionality | Datum, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Perleťová, Bicolor, Růžové zlato |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


