Certina DS Action Lady Chronometer C032.051.33.046.00
Certina DS Action Lady Chronometer C032.051.33.046.00
Hodinky Certina C032.051.33.046.00 z kolekcie DS Action Lady Diamonds sú luxusné dámske hodinky so zlatým povrchom a modrým ciferníkom. Obal a náramok sú vyrobené z ušľachtilej ocele 316L s PVD povrchovou úpravou pre elegantný a jednotný vzhľad. Zafírové sklíčko s antireflexnou vrstvou zaisťuje vynikajúcu čitateľnosť a ochranu proti poškriabaniu. Hodinky sú pre väčšiu praktickosť vybavené funkciou dátumu dňa v mesiaci. Vďaka vodotesnosti do 200 metrov a skrutkovaciemu zadnému krytu sú hodinky ideálnou voľbou pre aktívne ženy, ktoré si cenia štýl a funkčnosť.
| Typ | Dámske |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Vodotesnosť | 200 metrov |
| Strojok | Quartzový |
| Materiál puzdra | Nerezová oceľ 316L |
| Šírka puzdra | 34.00 mm |
| Hrúbka puzdra | 9.00 mm |
| Farba ciferníku | Modrá |
| Vlastnosti ciferníka | Solárny rez, Diamanty |
| Sklíčko | Zafír |
| Materiál remienka | Nerezová oceľ |
| Farba remienka | Zlatá |
| Šírka remienka | 15.00 mm |

