Certina C033.460.16.037.00 DS-8 Chronograph Moonphase
Certina C033.460.16.037.00 DS-8 Chronograph Moonphase
950 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Chronograf |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 83 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 42 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | ETA G10.962 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 11,8 mm |
| Další funkcionality | Datum, Měsíční fáze, Stopky (chronograf), Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Kůže |
| Barva | Stříbrná, Hnědá |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


