Certina C033.851.21.097.00 DS-8
Certina C033.851.21.097.00 DS-8
580 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 41,5 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | F07.412 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 9,82 mm |
| Další funkcionality | Datum, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Ocel, Aluminium (hliník) |
| Barva | Zelená, Stříbrná, Růžové zlato |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


